Bourací,demoliční práce

18340025_sPro naše klienty zabezpečíme služby v oblasti bouracích a demoličních prací a to naší nebo případně i pronajatou technikou.

Chcete realizovat bourací práce a sami si na ně netroufáte? Máte obavy o bezpečnost při provádění bouracích prací svépomocí?

Společnost JAMASTAV MORAVIA a.s. poskytujeme zákazníkům profesionální služby v oblasti bouracích, demoličních prací. Bourací práce provádíme profesionálně, rychle a bezpečně. Běžně provádíme bourací práce rodinných domů či přilehlých staveb (garáže, přístavky, stodoly, apod.). Nezřídka provádíme i bourací práce venkovních staveb, které již dosloužili. Profesionálně a rychle pro Vás zbouráme cokoliv a to ať celkově nebo jen částečně. Vždy podle přání zákazníka.

Výjimečně realizujeme i složitější bourací práce, jako například velké stavební celky, průmyslové haly, mosty apod. Bourací práce realizujeme podle všech platných norem a vždy s ohledem na ochranu životního prostředí a okolí obecně. Zpravidla pro vádíme při realizaci bouracích prací i odvoz sutí k recyklaci.

Budeme potěšení, když i Vy využijete našich služeb v oblasti bouracích, demoličních prací.